Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


>zpět<

Matriky v okruhu mého zájmu

Obrazek

-zde budou seznamy matrik jednotlivých farních úřadů v okruhu mého zájmu, které mohou případně pomoci dalším badatelům v jejich genealogické práci.

 

Seznamy matrik z farních úřadů:

        MZA Brno 

  

        SOA Třeboň

 

 


 >nahoru<

Římskokatolický farní úřad Kostelní Myslová

(získáno díky Blance Větrovcové) 

Farnost: Kostelní Myslová, Černíč, Horní Myslová, Mysletice, Myslůvka, Olší, Zadní Vydří

č.:
druh:
časové rozmezí:
pro obce:
6635
nar
1784-1835(52)
celá farnost
6636
nar
1835(52)-1890
celá farnost
6639
odd
1784-1896
celá farnost
6642
zemř
1784-1860
celá farnost
6644
IN
1784-1892
celá farnost
6646
IO
1784-1892
celá farnost
6647
IZ
1784-1892
celá farnost
 

 

 


 >nahoru<

Římskokatolický farní úřad Telč

(získáno díky Blance Větrovcové)

Starobylá fara. Roku 1938 farnost tvoří: Telč, Dolní Dvorce, Doupě, Dyjice, Dyjíčka, Hostěnice, Krahulčí, Mysliboř, Řídelov, Studnice, Vanov, Vanůvek, Volevčice, Zvolenovice.

Vyfařena roku 1785 fara Kostelní Myslová a lokálie Radkov. Kostelní Vydří (dnešní okres Jindřichův Hradec) byla již v 17. století vyfařena do Dačic. Třeštice 4.12.1785 připojeny do Růžené.

 

č.:
druh:
časové rozmezí:
pro obce:
6973
nar
1635-1694
Telč
Staré Předměstí, Štěpnické předměstí, Štěpnice, předměstí od Hrubé brány, Dolní Dvorce, Doupě, Dyjice, Dyjičky, Hostětice, Krahulčí, Mysliboř, Rozsíčky, Řídelov, Studnice, Vanov, Vanůvek, Volevčice, Zvolenovice

Kostelní Myslová
Černíč
Horní Myslová
Mysletice
Myslůvka
Olší
Zadní Vydří

Kostelní Vydří
Prostřední Vydří, Řečice, Velký Pěčín

Radkov
Slaviboř, (Strachoňovice)

Ojediněle:
Mrákotín(p. 40), Třešť(p. 41)
 
Oddaní
1654-1692
 
 
Zemřelí
1663, 1667-1697
 
6974
Narození
1695-1729
Jako výše
 
Oddaní
1695-1729
 
 
Zemřelí
1699-1729
 
6975
Narození
1715-1745
Telč
Staré Předměstí, Štěpnické předměstí, Štěpnice, Dolní Dvorce, Doupě, Dyjice, Dyjičky, Hostětice, Krahulčí, Mysliboř, Rozsíčky, Řídelov, Studnice, Vanov, Vanůvek, Volevčice, Zvolenovice

Kostelní Myslová
Černíč
Horní Myslová
Mysletice
Myslůvka
Olší
Zadní Vydří, Třeštice (f. Růžená)

Ojediněle:
Radkov
Slaviboř, Strachoňovice, Lhotka, Roštejn (p. 470)
 
Oddaní
1754-1783
 
6976
Narození
1769-1784
Farnost
 
 
1785-1801
Telč - město
 
 
1785-1794
Velké předměstí
 
 
1785-1786
Staré předměstí
 
 
1785-1797
Nové předměstí
 
 
1785-1792
Doupě
 
 
1785-1788
Dyjice
 
 
1785-1799
Dyjičky
 
 
1785-1809
Dolní Dvorce
 
 
1785-1796
Hostětice
 
 
1785-1790
Krahulčí
 
 
1785-1793
Mysliboř
 
 
1785-1798
Řídelov
 
 
1785-1800
Rozsíčky (od 1786)
 
 
1785-1793
Studnice
 
 
1785-1793
Vanov
 
 
1785-1791
Vanůvek
 
 
1785-1796
Volevčice
 
 
1785-1800
Třeštice
 
 
1785-1800
Zvolenovice
 
 
1786-1795
Staré předměstí
6977
Narození
1801-1820
Telč
 
 
1794-1807
Velké předměstí
 
 
1795-1809
Staré město (předměstí)
 
 
1797-1818
Nové předměstí
 
 
1792-1821
Doupě
 
 
1789-1838
Dyjice
 
 
1801-1845
Dyjička
 
 
1819-1846
(Dolní) Dvorce
 
 
1796-1846
Hostětice (viz č. 6978)
 
 
1791-1825
Krahulčí
 
 
1793-1831
Mysliboř
 
 
1798-1834
Řídelov
 
 
1801-1820
Rozsíčky
 
 
1794-1830
Studnice
 
 
1791-1833
Vanov
 
 
1797-1846
Vanůvek
 
 
1793-1846
Volevčice
 
 
1801-1845
Zvolenovice
6978
Narození
1820-1829
Telč
 
 
1808-1830
Velké předměstí
 
 
1810-1828
Staré město (předměstí)
 
 
1818-1833
Nové předměstí
 
 
1821-1830
Doupě
 
 
1838-1840
Dyjice
 
 
1828
Hostětice
 
 
1825-1834
Krahulčí
 
 
1827, 1828, 1831-1836
Mysliboř
 
 
1835-1844
Řídelov
 
 
1822-1845
Rozsíčky
 
 
1831-1841
Studnice
 
 
1834-1846
Vanov
 
 
1845-1846
Zvolenovice
6979
Narození
1829-1846
Telč
 
 
1829-1846
Velké předměstí
 
 
1828-1846
Staré předměstí (město)
 
 
1834-1846
Nové předměstí (město)
 
 
1831-1846
Doupě
 
 
1835-1846
Krahulčí
 
 
1837-1846
Mysliboř
 
 
1845-1846
Řídelov
 
 
1842-1846
Studnice
6980
Narození
1847-1859
Telč - město
 
 
1847-1862
Velké předměstí
 
 
1847-1859
Staré předměstí
 
 
1847-1861
Nové předměstí
 
 
1847-1862
Doupě
 
 
1847-1866
Dyjice
 
 
1847-1876
Dyjička
 
 
1847-1872
Dvorce
 
 
1847-1868
Hostětice
 
 
1847-1874
Krahulčí
 
 
1847-1860
Mysliboř
 
 
1847-1873
Rozsíčky
 
 
1847-1867
Řídelov
 
 
1847-1866
Studenov
 
 
1847-1862
Vanov
 
 
1847-1872
Vanůvek
 
 
1847-1864
Volevčice
 
 
1847-1864
Zvolenovice
6981
Narození
1860-1874
Telč - město
 
 
1873-1874
Velké předměstí
 
 
1873-1888
Staré předměstí
 
 
1874-1885
Nové předměstí
 
 
1877-1873
Doupě
 
 
1875-1889
Dyjice
 
 
1877-1888
Dvorce
 
 
1877-1887
Hostětice
 
 
1875-1888
Krahulčí
 
 
1880-1884
Mysliboř
 
 
1877-1885
Řídelov
 
 
1876-1882
Studnice
 
 
1862-1875
Vanov
 
 
1872-1877
Vanůvek
 
 
1862-1876
Volevčice
 
 
1865-1875
Zvolenovice
6982
Narození
1874-1887
Telč - město
 
 
1873-1887
Velké předměstí
 
 
1873-1888
Staré předměstí
 
 
1874-1885
Nové předměstí
 
 
1877-1883
Doupě
 
 
1875-1889
Dyjice
 
 
1877-1888
Dyjička
 
 
1877-1887
Dvorce
 
 
1875-1888
Hostětice
 
 
1880-1884
Krahulčí
 
 
1877-1885
Mysliboř
 
 
1876-1882
Rozsičky
 
 
1887-1882
Řídelov
 
 
1874-1886
Studnice
 
 
1876-1888
Vanov
 
 
1878-1888
Vanůvek
 
 
1876-1784
Volevčice
 
 
1875-1888
Zvolenovice
6983
Narození
1887-1903
Telč - město
 
 
1887-1903
Velké předměstí (Podolí)
 
 
1888-1903
Staré předměstí (Staré Město)
 
 
1885-1903
Nové předměstí (Štěpnice)
6984
Narození
1904-1930
Telč - na MěNV
6985
Narození
1930-1949
Telč - na MěNV
6986
Narození
1884-1903
Doupě
 
 
1890-1903
Dyjice
 
 
1888-1889
Dyjička
 
 
1888-1902
Dvorce
 
 
1889-1903
Hostětice
 
 
1884-1903
Krahulčí
 
 
1885-1903
Mysliboř
 
 
1883-1903
Rozsíčky
 
 
1883-1903
Řídelov
 
 
1887-1903
Studnice
 
 
1888-1903
Vanov
 
 
1888-1903
Vanůvek
 
 
1885-1903
Volevčice
 
 
1888-1903
Zvolenovice
6889
Oddaní
1769-1784
Farnost
 
 
1785-1821
Telč
 
 
1785-1821
Velké Předměstí
 
 
1785-1823
Staré Předměstí
 
 
1785-1825
Nové Předměstí
 
 
1785-1825
Doupě
 
 
1785-1814
Dyjice
 
 
1785-1824
Dyjička
 
 
1785-1823
Dvorce
 
 
1785-1820
Hostětice
 
 
1785-1812
Krahulčí
 
 
1785-1827
Mysliboř
 
 
1785-1826
Řídelov
 
 
1785-1826
Rozsíčka
 
 
1785-1815
Studnice
 
 
1785-1823
Vanov
 
 
1785-1833
Vanůvek
 
 
1785-1282
Volevčice
 
 
1785-1822
Zvolenovice
6990
Oddaní
1822-1837
Telč - město
 
 
1823-1839
Velké Předměstí
 
 
1816-1840
Staré Předměstí
 
 
1825-1843
Nové Předměstí
 
 
1826-1850
Doupě
 
 
1813-1845
Dyjice
 
 
1825-1869
Dyjička
 
 
1827-1874
Dvorce
 
 
1827-1849
Kostětice
 
 
1813-1859
Krahulčí
 
 
1828-1861
Mysliboř
 
 
1836-1871
Rozsíčky
 
 
1828-1852
Řídelov
 
 
1817-1869
Studnice
 
 
1826-1858
Vanov
 
 
1834-1869
Vanůvek
 
 
1826-1865
Volevčice
 
 
1822-1870
Zvolenovice
6991
Oddaní
1837-1874
Telč - město
 
 
1840-1858
Velké Předměstí
 
 
1840-1885
Staré Předměstí
 
 
1843-1873
Nové Předměstí
 
 
1854-1874
Doupě
 
 
1846-1877
Dyjice
 
 
1851-1877
Hostětice
 
 
1860-1874
Krahulčí
 
 
1863-1873
Mysliboř
 
 
1853-1874
Řídelov
 
 
1870-1874
Studnice
 
 
1860-1874
Vanov
 
 
1871-1875
Vanůvek
 
 
1865-1876
Volevčice
 
 
1870-1876
Zvolenovice
6992
Oddaní
1875-1910
Farnost
6993
Oddaní
1910-1930
Farnost
6994
Oddaní
1930-1949
Farnost
6995
Zemřelí
1729-1783
Farnost
6996
Zemřelí
1784
Farnost
 
 
1785-1820
Telč
 
 
1785-1810
Velké Předměstí
 
 
1785-1809, 1810-1813
Staré Předměstí
 
 
1785-1824
Nové Předměstí
 
 
1785-1817
Doupě
 
 
1785-1824
Dyjice
 
 
1785-1818
Dyjičky
 
 
1785-1825
Dolní Dvorce
 
 
1785-1830
Hostětice
 
 
1785-1811
Krahulčí
 
 
1785-1811
Mysliboř
 
 
1785-1811
Řídelov
 
 
1785-1811
Rozsíčky
 
 
1785-1827
Studnice
 
 
1785-1815
Vanov
 
 
1785-1814
Vanůvek
 
 
1785-1822
Volevčice
 
 
1785
Třeštice
 
 
1785-1812
Zvolenovice
6997
Zemřelí
1745-1786
Telč
 
 
1811-1834
Velké Předměstí
 
 
1814-1836
Staré Předměstí
 
 
1824-1848
Nové Předměstí
 
 
1818-1850
Doupě
 
 
1826-1869
Dyjice
 
 
1819-1872
Dyjičky
 
 
1825-1876
Dolní Dvorce
 
 
1832-1850
Hostětice
 
 
1811-1844
Krahulčí
 
 
1811-1833
Mysliboř
 
 
1811-1846
Řídelov
 
 
1814-1868
Rozsíčky
 
 
1829-1838
Studnice
 
 
1815-1844
Vanov
 
 
1814-1838
Vanůvek
 
 
1819-1840
Volevčice
 
 
1813-1837
Zvolenovice
6998
Zemřelí
1831-1873
Telč
 
 
1834-1868
Velké Předměstí
 
 
1836-1863
Staré město
 
 
1849-1861
Nové Předměstí
 
 
1851-1873
Doupě
 
 
1853-1878
Hostětice
 
 
1845-1875
Krahulčí
 
 
1833-1873
Mysliboř
 
 
1846-1872
Řídelov
 
 
1838-1866
Studnice
 
 
1845-1867
Vanov
 
 
1839-1873
Vanůvek
 
 
1840-1875
Volevčice
 
 
1838-1866
Zvolenovice
6999
Zemřelí
1874-1894
Telč - město
 
 
1868-1894
Velké Předměstí
 
 
1863-1894
Staré Předměstí
 
 
1862-1894
Nové Předměstí
 
 
1874-1894
Doupě
 
 
1869-1894
Dyjice
 
 
1878-1894
Dyjička
 
 
1879-1893
Dvorce
 
 
1882-1894
Hostětice
 
 
1876-1894
Krahulčí
 
 
1873-1894
Mysliboř
 
 
1869-1894
Rozsíčky
 
 
1873-1894
Řídelov
 
 
1866-1894
Studnice
 
 
1867-1894
Vanov
 
 
1874-1894
Vanůvek
 
 
1876-1894
Volevčice
 
 
1867-1894
Zvolenovice
7000
Zemřelí
1895-1943
Farnost - na MěNV Telč
7001
Zemřelí
1944-1949
Telč - na MěNV Telč
7002
Zemřelí
1944-1949
Přifařené obce - na MěNV Telč
7003
Rejstřík narozených
1730-1784
Farnost
7004
Rejstřík narozených
1785-1873
Farnost
7005
Rejstřík narozených
1874-1949
Farnost - na MěNV Telč
7006
Oddaní
1784-1949
Farnost - na MěNV Telč
7007
Zemřelí
1784-1897
Farnost
7008
Zemřelí
1894-1949
Farnost - na MěNV Telč

 

 

 

 

 


 >nahoru<

Římskokatolický farní úřad Urbanov

(získáno díky Blance Větrovcové) 

MZA, Catalogus 1724, Blaschka 1724, starší v Telči
stará fara
R. 1938 farnost tvoří: Urbanov, Nevcehle, Ořechov, Panenská Rozsíčka, Stranná (osada, pol. okres Dyjice), Sedlejov, Žatec.
R. 1784 vyfařena lokalie Radkov (s obcemi Slaviboř, Strachoňovice)

Všechny matriky jsou přefocené na mikrofilmy.

 

č.:
druh:
časové rozmezí:
pro obce:
7050
nar
1724-1784
farnost
 
odd
1723-1784
 
 
zemř
1724-1784
 
7051
nar
1784-1821
farnost
7052
nar
1822-1859
farnost
7053
nar
1860-1895
farnost
7056
odd
1784-1821
farnost
7057
odd
1822-1859
farnost
7060
zemř
1784-1821
farnost
7061
zemř
1822-1859
farnost

 

 

 

 


 >nahoru<

Římskokatolický farní úřad Kostelní Vydří

zdroj: http://www.ceskearchivy.cz/

Obec:
Kostelní Vydří
Okres:
Jindřichův Hradec
Matriční obvod:
Dačice
Farní obvod:
 
Kostelní Vydří, Prostřední Vydří, Řečice,    
Velký Pěčín.
Časový rozsah záznamů narozených:
1754 - 1900
Časový rozsah záznamů oddaných:
1754 - 1900
Časový rozsah záznamů zemřelých:
1754 - 1899
Sbírka listin k matrikám:
1826-1949
Sbírka druhopisů matrik:
1778-1900